Конгресмени привітали Обаму із ліквідацію Усами бін Ладена

  Тим часом напередодні на вечері у Білому домі - конгресмени привітали Барака Обаму із ліквідацію Усами бін Ладена. Американські демократи та республіканці, між якими існують значні протиріччя у внутрішній політиці, спільно подякували главі державі за ліквідацію терориста номер один.

  Зустріч у Білому домі запланували ще кілька тижнів тому, проте після вбивства Бін Ладена вечерю вирішили використати для обговорення наслідків спецоперації. Уряд США оприлюднив фотографії, на яких Обама особисто керує діями агентів спецслужб і морських піхотинців зі спеціального командного центру. Американські політологи стверджують: рейтинг Обами після ліквідації бін Ладена почав зростати. До того ж вбивство лідера Аль-Каїди може значно вплинути на результати президентських виборів у США 2012-го року.

  Барак Обама, президент США: "Ми запланували цю зустріч заздалегідь. Вона мала стати ще однією можливістю для демократів і республіканців обговорити проблеми нашої країни. Останні події повинні лише покращити діалог. У нас є певні розбіжності в політичних поглядах, але після ліквідації бін Ладена всі американці об`єдналися так, як після трагедії 11 вересня 2001-го року".

  Нагадаємо, терориста номер один вбили під час спецоперації на його вілі у Пакистані. Американські спецпризначенці атакували її на чотирьох гелікоптерах. Експертиза ДНК підтвердила, що ліквідований саме чільник Аль-Каїди - його ДНК порівнювали із підтвердженими зразками родичів. Ім`я американського вояка, який поцілив терориста номер один - не розголошують. Тіло Усами бін Ладена потому поховали в аравійському морі. Американці пояснили - дотрималися мусульманської традиції - за якої покійного мають поховати протягом доби. Утім експерти вважають, що зроблено було це задля того, аби уникнути у майбутноьму паломництв до могили терориста.

  Попередній матеріал
  Пакистанська влада наголошує, що її вояки не брали участі в ліквідації бін Ладена
  Наступний матеріал
  Потужне торнадо у Новій Зеландії: 2 людей загинули
  Теги:
  Loading...