5.ua

Конгрес США засудив агресію Росії (оновлено)

  Обидві палати Конгресу США ухвалили резолюції, що засуджують Росію за військову окупацію кримського регіону України та містять заклик до запровадження економічних санкцій по відношенню до Російської Федерації.

  Про це повідомляє Радіо Свобода.


  За резолюцію в Палаті представників проголосували 402 конгресмени, проти були тільки семеро. Дане голосування не вимагає будь-яких дій уряду, воно демонструє ставлення американських законодавців до цієї проблеми. У резолюції нижня палата Конгресу вимагає негайного виведення російських військ із Криму. Інакше погрожує суворими санкціями уже з понеділка.

  Голова комітету Палати представників з закордонних справ Ед Ройс заявив, що на дії Росії неодмінно потрібно реагувати.

  Стів Дейнс, конгресмен, республіканець: "Дії Росії не можуть лишитися без покарання. Світові лідери мають показати, що Москва через свою агресію може опинитися в ізоляції. Сьогодні Палата представників долучилася до цього тиску. Уряд України потерпає від економічної та фінансової кризи, до якої призвели роки поганого управління та корупції серед попередніх керівників держави. І нинішня боротьба триває на тлі військового вторгнення та економічного примусу з боку сусідньої Росії. Новий київський уряд не впорається з цим без швидкої й потужної міжнародної підтримки".

  Білл Кітинг, конгресмен, демократ: "Якщо Росія й надалі відмовлятиметься повертати війська на свої бази, вживатимуться відповідні заходи. Вони будуть суворими, зокрема плануються економічні та торговельні санкції та виключення з великої вісімки".

  Резолюція Сенату містить заклик до запровадження таких економічних санкцій, які змусять Росію вивести її війська з території України. Сенатори також закликали ФІФА переглянути рішення про проведення в Росії чемпіонату світу 2018 року. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні Яценюк зустрінеться з Обамою, конгресменами і банкірами
  Наступний матеріал
  Урядовці зібрались на засідання, для чого – не повідомляють
  Теги:
  Loading...