Колишні бранці сомалійських піратів почуваються добре,- МЗС

  Бранці сомалійських піратів звільнені. Стан здоров`я 15 моряків, зокрема, чотирьох українців - задовільний. Про це повідомив речник МЗС України Василь Кирилич. Судно "Леманн Тімбер" - визволили напередодні. Нині його супроводжує і охороняє військовий корабель.
  Одночасно в МЗС не коментують - чи дали піратам бажане - а саме викуп у 750 тисяч доларів. Пояснюють - не розголошувати інформацію - просить уряд Сомалі, щоби не заохочувати у подальшому випадки захоплення суден. Чиновники обмежуються лише попередженнями вітчизняних моряків: надалі, під час укладання контрактів враховувати загрозу піратських нападів.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "Видимо і невидимо їх супроводжує одне із британських суден. Влада Сомалі звернулася з проханням максимально утримуватися щодо суми, щодо можливих сум, щодо передачі. Позаяк на думку властей Сомалі цей процес може активізувати діяльність самих піратів зогляду на те що це стає так би мовити прибутком, що це стає працею, що це стає щоденним доходом чи просто доходом для піратів".
  Попередній матеріал
  Стрілянина у центрі Стамбула - загинули 3 поліцейських
  Наступний матеріал
  КабМін схвалив договір про демонтаж центру "Троїцький"
  Теги:
  Loading...