Колумбійська поліція розігнала мітинг фермерів-виробників кави

  Сльозогінним газом розігнала поліція страйк фермерів у містечку Ібаґе на заході Колумбії. Декілька людей зазнали поранень, є інформація про одного загиблого.

  Вперше за 90 років у країні страйкують виробники кави. Фермери протестують проти встановленої урядом фіксованої ціни на каву уже другий тиждень. За державною нормою, 125-кілограмовий мішок продукту має коштувати 250 американських доларів. Однак фермери кажуть, що виробити стільки кави коштує на 100 доларів вище. Протест об`єднав кавовиробників з 20 провінцій, де розташовані кавові плантації. Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос назвав страйк незручним, і попередив, що не дозволить безладу.

  Хайме Арболеда, виробник кави: "Коли прибула делегація протестувальників із сімдесяти автобусів і джипів, їх зустріли душем із сльозогінного газу. Подивіться, вони кидали в нас оці металеві об`єкти - вони потрапили людям в обличчя, голову, руки, ноги. До ескалації конфлікту призвела політика уряду Сантоса проти виробників кави".

  Хуан Мануель Сантос, президент Колумбії: "Від кавової індустрії залежить добробут п`ятисот шістдесяти тисяч родин. Цей страйк - непотрібний і незручний. Навіщо вони стракують? Подивіться, що коїться - вони блокують дороги, люди зазнають поранень, мені сказали, що хтось загинув, але це непідтверджена інформація".

  Попередній матеріал
  Затриманих у Нігерії російських моряків звільнили під заставу у $0,5 млн.
  Наступний матеріал
  Одна з постраждалих від вибуху лікарні в Луганську стала художницею [відео]
  Теги:
  Loading...