Кофі Аннан: Для Сирії настав переломний момент

  Для Сирії настав переломний момент про це заявив Кофі Аннан після зустрічі з президентом країни Башаром Асадом. Спецпосланець ООН особисто прибув у Дамаск щоби обговорити запропонований ним план мирного врегулювання конфлікту.

  Кофі Аннан висловив стурбованість невиконанням умов плану та закликав Асада до активних дій у подоланні насильства. Тим часом низка країн Заходу видворяють сирійських дипломатів. На такий крок держави пішли після різанини у місті Хула. Під час штурму минулої п`ятниці там загинули 108 цивільних, серед яких були 34 дитини. У трагедії ООН звинувачує саме сирійську армію. Військові ж, своєю чергою, покладають відповідальність на терористів. 

  Кофі Аннан, спецпосланець ООН: "Мирний план врегулювання не виконується у повному обсязі. Про це я повідомив Башару Асаду. Це переломний момент для Сирії".

  Ерве Ладсус, заступник генерального секретаря ООН: "Людей було вбито з важкої зброї. Безсумнівно винні у цьому сирійські військові. Щодо участі інших сторін у інциденті я не можу бути певним".

  Попередній матеріал
  Колумбійські сейсмологи підвищили рівень небезпеки для вулкана Невадо-Дель-Руїз
  Наступний матеріал
  У США вручили Медалі Свободи
  Теги: