КНДР вступила в стан війни з Південною Кореєю

  Північна Корея ввела військовий стан у країні і вступила в стан війни проти Південної Кореї. Про це пише з посиланням на північнокорейське Центральне телеграфне агентство (ЦТАК).

  "Усі дії уряду, політичних партій та організацій тепер будуть виходити з того, що наша країна перебуває у стані війни з Півднем", - повідомило корейське агентство.

  У заяві повідомляється також, що будь-які провокації на кордоні двох держав призведуть до "повномасштабного конфлікту та ядерної війни".

  В ніч на п`ятницю глава КНДР Кім Чен Ин віддав наказ привести ракети в бойову готовність до нанесення удару по американським військовим базам у Південній Кореї і в Тихому Океані. Кім Чен Ин висловив упевненість, що в поточних умовах "настав час звести рахунки з американськими імперіалістами" і заявив, що бази противника "одним ударом будуть перетворені на попіл".

  Відносини КНДР з США і Південною Кореєю різко погіршилися, після того як у лютому Пхеньян провів ядерні випробування, відповіддю на які стали нові жорсткі санкції з боку міжнародного співтовариства.

  Північна Корея, у свою чергу, вийшла з угоди про перемир`я з Південною Кореєю, яка діяла протягом 60 років, а також попередила ООН, що півострів перебуває "на межі ядерної війни".

  Кореспондент.net

  Зображення з архіву.

  Попередній матеріал
  Католики вшановують Страсну п`ятницю
  Наступний матеріал
  Цієї ночі Україна переходить на літній час
  Теги:
  Loading...