Клінтон взяла на себе відповідальність за смерть 4 американських дипломатів у Лівії

  Відповідальність за смерть 4 американських дипломатів у Лівії - взяла на себе Держсекретар США Гілларі Клінтон. В інтерв`ю телеканалу Сі-Ен-Ен під час відрядження до Перу Клінтон сказала - опікуватись безпекою американських дипломатів за кордоном - її обов`язок.

  Держсекретар США наголосила - відповідні рішення не є компетенцією президента Обами чи віце-президента Байдена. Нагадаємо, у вересні під час нападу на консульство США у лівійському місті Бенгазі загинув американський посол Кріс Стівенс. Заява Клінтон пролунала за 3 тижні до президентських виборів у США. Кандидат від республіканців Мітт Ромні неодноразово звинувачував Обаму у недбалому ставленні до забезпечення безпеки американців за кордоном.

  Гілларі Клінтон, державний секретар США: "У державному департаменті ми мали сконцентруватися не на тому, чому стався напад, а на ситуації у країні загалом. Це і є та робота, яку я виконую вдень і вночі, намагаючись гарантувати, що у тих країнах, де ми маємо представництва, - наші співвітчизники були у безпеці. А це - повністю моя відповідальність.

  Попередній матеріал
  У Сантьяго тисячі індіанців Мапуче влаштували акцію протесту
  Наступний матеріал
  Сьогодні між кандидатами у президенти США відбудеться другий тур передвиборних дебатів
  Теги: