Клінтон офіційно стала Держсекретарем США

  Гілларі Клінтон офіційно стала Держсекретарем Сполучених Штатів. Сенат затвердив її кандидатуру - 94 голоси проти двох.

  Колишню першу леді - підтримали і демократи, і республіканці. Голосувати за Гілларі - сенаторів закликав і Джон Маккейн - головний суперник Барака Обами на виборах президента США. Серед найперших і нелегких завданнь, які чекають на новоспеченого Держсекретаря - участь у врегулюванні близькосхідного конфлікту і питання ядерних програм Ірану і Північної Кореї. Як і Обама, Клінтон була висуванцем на пост глави Білого дому від партії демократів.

  Джон Керрі, глава комітету сенату із закордонних справ: "Сенатор Клінтон має принести зміни до зовнішньої політики США, керуючись найкращими нашими цінностями, роздумами, надіями та намірами. Гадаю, ми зможемо відновити роль Америки як світового лідера".

  Тед Кочрен, сенатор-республіканець: "Досвід пані Клінтон як першої леді США, її внесок у роботу Сенату, її відданість нашій нації продемонстрували її здатність керувати зовнішньою політикою та дипломатією".

  Гаррі Рейд, сенатор-демократ: "Я хочу публічно висловити повагу Джону Маккейну, який сказав нам: "просто затвердіть її". Я хочу, щоб мої колеги разом зі мною надіслали світові послання: ми всі (незалежно від партійної приналежності) підтримуємо президента Обаму та нового Державного секретаря".

  Попередній матеріал
  Акції протесту у Болгарії
  Наступний матеріал
  Обвал будинку в Анкарі - 1 людина загинула
  Теги:
  Loading...