Клінтон офіційно стала держсекретарем США

  Гілларі Клінтон офіційно стала Держсекретарем Сполучених Штатів. Сенат затвердив кандидатуру, висунуту президентом Обамою - 94 голоси проти двох.

  За пані Клінтон голосували і Демократи і Республіканці. Закликав Сенат підтримати Гілларі і Джон Маккейн - головний суперник на виборах новообраного президента США.

  Серед найперших і нелегких завданнь, які чекають на Клінтон - участь у врегулюванні близькосхідного конфлікту та питання ядерних програм Ірану і Північної Кореї. Як і Барак Обама, Гілларі Клінтон була висуванцем на пост глави Білого дому від партії Демократів.

  Джон Керрі, глава комітету Сенату із закордонних справ: "Сенатор Клінтон має принести зміни до зовнішньої політики США, керуючись найкращими нашими цінностями, роздумами, надіями та намірами. Гадаю, ми зможемо відновити роль Америки як світового лідера".

  Тед Кочрен, сенатор-республіканець: "Досвід пані Клінтон як першої леді США, її внесок у роботу Сенату, її відданість нашій нації продемонстрували її здатність керувати зовнішньою політикою та дипломатією".

  Гаррі Рейд, сенатор-демократ: "Я хочу публічно висловити повагу Джону Маккейну, який сказав нам: "просто затвердіть її". Я хочу, щоб мої колеги разом зі мною надіслали світові послання: ми всі (незалежно від партійної приналежності) підтримуємо президента Обаму та нового Державного секретаря".

  Попередній матеріал
  Яйцами забросали авто премьера Исландии
  Наступний матеріал
  Обаме пришлось повторно принимать присягу
  Теги:
  Loading...