Кіпр не зміг домовитися щодо отримання фінансової допомоги від Росії

  Кіпр не зміг домовитися щодо отримання фінансової допомоги від Росії. Про провал перемовин заявив міністр фінансів острівної держави. Тим часом сьогодні кіпрський парламент розгляне альтернативний антикризовий план.

  Він передбачає створення державного інвестиційного фонду та випуску спеціальних облігацій. Європейський центробанк заявив: якщо план не ухвалять до понеділка - екстренне фінансування Нікосії припинять. Щоб уникнути банкрутства - острівній державі потрібно 17 мільярдів євро. Європейські кредитори готові виділити - лише 10 мільярдів, за умови що решту Кіпр збере самотужки. Між тим загроза дефолту ширить паніку серед кіпріотів. На тлі чуток про закриття головних банків країни, люди влаштувати протест біля парламенту, який переріс у сутички з поліцією.

  Кіпріот: "Уся фінансова система Кіпру може обвалитися. Якщо закриють основні банки - збанкрутують і інші, менші фінустанови. А що тоді чекає на нас - страшно навіть і подумати".


  Кіпріот: "Наші європейські друзі фактично вимагають від нас - пограбувати росіян та інших банківських вкладників з-за кордону, а інакше - погрожують країні банкрутством. Добре, що наша влада вирішила цього не робити. Отакі вони, європейський дух та європейська солідарність".

  Попередній матеріал
  Викрадення туристів у Єгипті
  Наступний матеріал
  Транспортники страйкували в Італії
  Теги:
  Loading...