Кількість жертв погромів у Великій Британії зросла до 4 чоловік

  Кількість жертв погромів у Великій Британії - зросла до 4-х. У лондонській лікарні помер від численних травм літній чоловік. Між тим - у країні - підбивають підсумки трагічних подій. Влада - запропонувала низку заходів, щоби уникнути заворушень у майбутньому. Страховики - підраховують суми, які доведеться заплатити за збитки. А місцеві мешканці - намагаються повернутися до звичного життя.

  Річард Боус - помер у лондонському шпиталі цієї ночі. Причина- численні черепно-мозкові травми. До семидесяти - чоловік не дожив два роки. У понеділок, коли Боус - намагався загасити пожежу у супермаркеті, підпаленому хуліганами - на нього напали. Зловмисників - шукають і досі.  

  Пітер Фьорстбрук, мешканець Лондона: "Звідусіль летіло каміння, навколо горів вогонь. Головним на той момент було - врятувати постраждалого, доправити його у безпечне місце. Я увесь час перевіряв, чи він ще дихає. На усе, що відбувалося навколо - не було часу звертати увагу".

  Кількість заарештованих після погромів у Британії - натепер перевищує 1300 людей. Поліція проводить рейди, щоби затримати та покарати усіх, причетних до заворушень. Влада пообіцяла: усі постраждалі - отримають допомогу. А учасників погромів - відтепер зможуть виселяти з державних квартир.

  Нік Седжмор, поліцейський: "Після численних актів насильства та вандалізму ми провели детальне розслідування, переглянули численні плівки з камер спостереження. Ми заарештуємо усіх, хто брав участь у погромах та грабував чужу власність. Винні - обов`язково постануть перед судом".

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Ми робимо усе можливе, щоби забезпечити порядок на вулицях, щоб підтримати постраждалих у ці нелегкі часи. А також докладемо усіх зусиль, щоб подібні ситуації не повторилися". 

  Британські страховики - компенсують 200 мільйонів фунтів стерлінгів збитків від погромів.  Втім, простих людей -  такі обіцянки не заспокоюють. Англійці почали масово скуповувати бейсбольні бити - щоби мати можливість захиститися самотужки. За даними ЗМІ кількість замовлень на цей спортінвентар у Інтернеті - зросла на 5 тисяч відсотків.

  Олена Хоменко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Катеринчук:Прокуратура має оскаржувати незаконність тендерних процедур
  Наступний матеріал
  Щонайменше 20 туристів постраждали на одному з найпопулярніших курортів Іспанії
  Теги: