Кількість жертв епідемії холери на Гаїті зросла до 259 осіб

  До 259-ти зросла кількість померлих від холери на Гаїті. Уражених - вже майже три з половиною тисячі. Про це повідомив міністр охорони здоров`я країни Габріель Тімоті. Хоча влада заявляє про поступовий спад епідемії - міжнародні команди лікарів, пробираючись углиб острова, знаходять дедалі більше уражених інфекцією селищ.

  Сотні пацієнтів вишиковуються на прийом до "Лікарів без кордонів", щойно вони прибувають до нового містечка на Гаїті. Місцеві медики не мають ані достатньої кваліфікації, ані обладнання, щоби вчасно допомогти хворим.  

  Овелі Буше, працівник міжнародної організації "Лікарі без кордонів": "Ми щойно прибули у це селище, як зібралося дуже багато людей. Зараз оглядаємо їх і фіксуємо симптоми. Коли завершимо - підемо на пошуки тяжкохворих й померлих. Ситуацію з епідемією потрібно контролювати по всій країні. Лише так можна здолати холеру".

  Епідемією на Гаїті занепокоєна й Організація Об`єднаних Націй. ООН направила до країни медикаменти та дезинфікуючі засоби. Оскільки головне джеоело зараження- бактерії в місцевих річках - особливу увагу приділяють очищенню води.

  Мартін Несіркі, речник генерального секретаря ООН: "Наскільки ми знаємо, хвороба поширюється вже не так швидко, як це було в перші дні. Проте і зараз не можна втрачати пильності. Ми забезпечили Гаїті спеціальними системами хлорування води. Також надали транспорт для перевезення хворих до шпиталів".

  Холера небезпечна через швидку дію на організм зараженого. За кілька годин хвороба вражає  кишечник, зневодненює пацієнта і призводить до смерті - через критичне зниження вмісту солей. Упродовж року в світі від неї помирають сто тисяч людей. На Гаїті востаннє епідемію холери фіксували понад півстоліття тому.   

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  УЄФА вимагає доказів підкупу своїх чиновників
  Наступний матеріал
  У США зняли відео торнадо зблизька [відео]
  Теги: