Кількість загиблих від землетрусу в Італії зросла до 287 людей

  Кількість загиблих від землетрусу в Італії зросла до 287 людей. Сьогодні у країні оголосили день жалоби. Рятувальники тим часом продовжують розбирати завали. Італійська влада стверджує: на ліквідацію наслідків стихійного лиха необхідніо півтора мільярди євро. Окрім того, напередодні увечері у області Абруццо зафіксували новий підземний поштовх у майже 5 балів за шкалою Ріхтера. Він зруйнував два будинки у центрі Аквілли. Поки що невідомо, чи встигли вчасно залишити будівлі дві жінки, які там жили.

  Також сьогодні - у страсну п`ятницю за католицьким календарем - відбудуться похорони загиблих. Серед них - біля двадцяти дітей та підлітків. До містечка Аквіла, яке найбільше постраждало від стихії прибудуть перші особи держави. Після відспівування за католицьким обрядом, короткий прощальний ритуал проведе місцевий імам - серед загиблих виявилося шестеро мусульман, зокрема двоє палестинських студентів. Папа римський Бенедикт 16-й пом`яне померлих під час хресної ходи навколо Колізею у Римі.

  Адріано Зенна, керівник команди пожежників: "Ми продовжуватимемо пошук, бо усе ще є люди, яких вважають зниклими безвісти. Ми розраховуємо закінчити до неділі. Хоча якщо не встигнемо - то будемо працювати доти, доки не віднайдемо усіх".

  Попередній матеріал
  Тривають протести опозиції в Таїланді: прем`єр у відставку не збирається
  Наступний матеріал
  ДТП у Бангладеші - 11 людей загинули
  Теги:
  Loading...