Кількість загиблих на лайнері "Коста Конкордія" зросла до 7 осіб

  До семи зросла кількість загиблих в аварії круїзного лайнера "Коста Конкордія". Тіло іще одного загиблого рятувальники виявили цієї ночі. У списку зниклих безвісти лишаються 28-ро осіб. Пошукова операція триває, її ускладнює негода. У районі аварії зараз штормить. Капітан круїзного лайнера уже сьогодні постане перед судом.

  Всі незатоплені приміщення на "Коста Конкордії" вже обстежили рятувальники. Тепер водолази шукають так звані "повітряні кишені". Саме там сподіваються знайти живих людей. Під час огляду лайнера водолази помітили, що з нього витікає рідина. Якщо це пальне - уряд Італії оголосить у регіоні надзвичайний стан. Адже на "Коста Конкордії" було майже дві з половиною тисячі тонн палива. Така його кількість може завдати значної шкоди морській флорі та фауні. 

  Місцеві жителі: "Мешканці острова Джильо та всього регіону надзвичайно схвильовані через інформацію про витік пального в море. Сподіваємося, рятувальники зможуть запобігти цьому".

  Місцеві жителі: "Для людини, народженої біля моря, це справжня трагедія. Зараз усі ми в Божих руках. Віримо, що Господь не допустить розлиття пального. Це була б справжня катастрофа".

  Стенограма переговорів між командою "Коста Конкордії" та береговою охороною, яку опублікувала італійська преса, підтверджує те, що капітан покинув судно до останніх пасажирів. Його ж адвокат продовжує наполягати на зворотньому. Сьогодні затриманий постане перед судом, який обере йому вид запобіжного заходу. Заяви членів екіпажу корабля також свідчать про недбалість капітана.

  Рожеліо Баріста, кухар "Коста Конкордії": "Коли лайнер сів на мілину, капітан підійшов до нас і попросив приготувати для нього їжу та напій. Він був з якоюсь незнайомою нам жінкою. Я не міг повірити в реальність цієї ситуації. Все, включно з нашою кухнею, розвалювалося на частини, а капітан чекав на свій напій".

  Впродовж останньої доби погода в районі катастрофи погіршилася. Сильні хвилі пересувають корабель. Зараз вода вкриває його на двадцять метрів. Якщо течія скине судно з рифу - воно може зануритися ще на сто метрів. Рятувальники намагаються обстежити всі його приміщення до повного занурення. Метеорологи ж прогнозують подальше погіршення погоди.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Донеччанин влаштує пішу мандрівку до океану [відео]
  Наступний матеріал
  Заворушення у столиці Румунії - понад 50 травмованих
  Теги: