Кількість загблих з палестинського боку зросла до 795

  Рівно два тижні тому Ізраїль розпочав перацію "Литий свинець" у секторі Ґаза. За цей час військовим так і не вдалося завдати відчутного удару рухові ХАМАС. Кількість загблих з палестинського боку сьогодні зросла до семисот дев`яноста п`яти. Більшість з них - цивільні, понад третина - діти. Ізраїль утратив - десятьох солдатів та трьох мирних мешканців.
  Попри заклики міжнародної спільноти, жодна зі сторін не поспішає складати зброю. Ізраїль - і надалі бореться із терористичним угрупованням ХАМАС, а бойовики - захищають свою територію. Сьогоднішній ранок спокою не приніс. Вночі ХАМАС випустив в бік Ізраїлю дві ракети. Відповіддю стали 40 авіа-ударів. Тель-Авів не лише не має наміру згортати кампанію, а й - вирішує, чи надсилати до Ґази підкріплення із резервістів. Проти продовження операції виступає ООН, Євросоюз та сусідній Єгипет. Допомоги у світу просить лідер Палестинської автономії Махмуд Аббас. Радикали ХАМАСу, що понад рік контролюють сектор Ґаза, Аббасу не підкоряються.

  Махмуд Аббас, президент Палестинської автономії: "Я закликаю міжнародну спільноту захистити палестинський народ, і мій заклик звучить не вперше. Ми вже тридцять років волаємо про допомогу, і робимо це знову. Потрібні інтернаціональні сили, щоб захистити палестинців".
  Попередній матеріал
  Російський газ перестав надходити до Вірменії
  Наступний матеріал
  Балога: газовий конфлікт є спланованою провокацією
  Теги: