flickr.com/question_everything

Кількість мігрантів у Німеччині зросла до 20% населення

  Частка осіб з міграційним минулим у Німеччині сягнула понад 20% від населення країни.

  Про це йдеться у повідомленні німецького Федерального відомства статистики, повідомляє УНІАН. У 2014 році кількість мігрантів, які прибулих з інших країн і проживають у Німеччині, зросла до 10,9 мільйона осіб. Це найвищий показник від початку такого дослідження у 2005 році.

  При цьому кількість людей з міграційним минулим (сюди відносять і тих, хто вже народився в Німеччині в родинах мігрантів), зросла минулого року до 16,4 мільйона осіб, що становить 20,3% населення Німеччини. 56% людей з міграційним минулим мають німецький паспорт. Серед тих, хто імігрував до Німеччини з-за кордону, 46,1% (близько 5 мільйонів) становлять етнічні німці.

  Найбільше мігрантів прибули з інших країн ЄС: із Польщі (179 тисяч осіб), Румунії (109 тисяч), Італії (55 тисяч), Болгарії (53 тисячі) та Угорщини (53 тисячі). З-поза меж ЄС найбільше додалося вихідців з Китаю (38 тисяч), Сирії (35 тисяч) та Індії (28 тисяч).

  Серед мігрантів останнім часом значно зросла частка осіб з вищою освітою. З тих іммігрантів, які прибули до Німеччини до 1990 року, лише близько 18 відсотків мали вищу освіту. Якщо ж брати період з 2011 по 2014 рік - майже 44 відсотки мають дипломи вищих навчальних закладів.

  Як повідомлялося раніше, Франція та Німеччина цього року приймуть щонайменше 21 тис. переселенців із Близького Сходу та Північної Африки. У Кале, де знаходиться табір для нелегальних біженців, французькі лікарі вже відкрили клініку для мігрантів, які намагаються дістатися Великої Британії.

  Попередній матеріал
  Не визнавши війни з Росією, Україна поставила себе в юридичну пастку – експерт
  Наступний матеріал
  Екс-редактору "Вєстєй" призначили заставу у 13 разів меншу, ніж просила прокуратура
  Теги:
  Loading...