Кілька тисяч аргентинських фермерів вийшли на вулиці Буенос-Айреса

  Кілька тисяч аргентинських фермерів вийшли на вулиці Буенос-Айреса протестуючи проти підвищення податків на експорт сільськогосподарської продукції. Аргентинці традиційно висловлюють своє невдоволення – вони б’ють у барабани та кастрюлі та викрикують свої вимоги в гучномовці.
  Два тижні тому уряд значно підвищив податок на експорт сої та соняшника. Це викликало невдоволення серед аграріїв. Вони оголосили безстрокову акцію протесту та відмовились постачати продукти до магазинів та супермаркетів. Протестувальники кажуть, що половину своєї продукції вони змушенні віддавати державі як податок, і тому вимагають  поступок. Напередодні президент Аргентини Кристина Кіршнер закликала не піддаватись на погрози аграріїв, мовляв, у них і так непогані прибутки. Опозиція ж закликАла населення підтримати сільгоспвиробників та вийти на вулиці.

  Фермер-протестувальник: "Нас ніхто не закликав страйкувати. Цей протест розпочався спонтанно, ми протестуємо проти дій уряду, які на нашу думку, шкодять майбутньому країни".
  Попередній матеріал
  Шатл "Індевор" успішно приземлився на космодромі у Флориді
  Наступний матеріал
  ДТП в Гондурасі - 27 людей загинули
  Теги:
  Loading...