Хуртовини зупинили роботу летовищ Європи [репортаж, відео]

  Дедалі більше європейських аеропортів призупиняють роботу через снігопад і люті морози. У середу щонайменше на добу закрили летовище у шотландському Едінбурзі та аеропорт Гетвік. Ще раніше оголосили про затримку та скасування рейсів у Франкфурті, Мюнхені і Празі. Із перебоями працює і наземний транспорт. Холодний атмосферний фронт протримається у Західній та Центральній Європі до вихідних. Далі посуватиметься на Схід.

  Аеропорт шотландського Единбурга закрито щонайменше до четверга. Головна причина - низькі температури і снігопад. Для авіатранспорту - це ризик. Оскільки негода тримається на більшості території Великої Британії, закрито і один із найзавантаженіших місцевих аеропортів - Гетвік. Пасажири намагаються дістатися автобусом до летовища в Ґлазґо, яке поки що працює.

  Страждає від негоди і залізниця. В англійському графстві Кент потяг зламався на середині дороги. Рейки засипані снігом, вивезти пасажирів на місце призначення можна було лише автобусом. Наземний транспорт дістався до заблокованого снігом потяга кілька годин.

  Наземний транспорт працює із перебоями у цілій Європі. Від рекордних заметілей потерпає до десятка держав:  зокрема Іспанія, Німеччина, Польща, Португалія, Франція. Тисячі шкіл у деяких країнах - закрито. Університети і державні установи поки працюють.

  Терпіти негоду мешканцям Центральної та Західної Європи доведеться щонайменше до вихідних. Далі холоди рухатимуться на Схід.

  Нонна Стефанова, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську ДАІ взялося за невірно припарковані авта
  Наступний матеріал
  Опозиція Єгипту відмовилася брати участь у виборах
  Теги: