Християни готуються до Великодня [репортаж, відео]

  До Великодня - готуються християни. Найретельніші приготування - в Ізраїлі. За два дні - там очікують навали вірян і туристів. Тож правоохоронці - працюють у посиленому режимі.

  Дорога з Тель-Авіва до Єрусалима. Святі місця вже за два дні зустрічатимуть десятки тисяч паломників та туристів. Ось тут - у так званому Старому місті – і містяться (або лежать) святині трьох релігій. Стражі порядку – напоготові.

  І вже зараз ізраїльські полісмени продемонструють свою готовність. Це центр відеоспостереження. Тут поліція стежить за порядком на вулиці через монітори. Те, що відбувається у Старому місті – транслюють з трьохсот шістдесяти камер спостереження.

  Секрети офіцер не розкриває. Та запевняє – звідси видно все. Усі квартали Старого міста на 30 тисяч мешканців та території усіх святинь.

  А ще можна роздивитися обличчя кожної людини. І в такий спосіб запобігти злочинам.

  У відділку - 50 правоохоронців. Серед них – не лише чоловіки, а й жінки. 20-річна Карина родом з України. В Ізраїлі – вже 2 роки служить в армії і ловить злочинців "за пультом ".

  Ольга вже майже 40 років живе в Ізраїлі. Показує Старе місто своїй сестрі. Звертає увагу на камери. Каже, вони під пильним оком правоохоронців.

  Анна Мірошниченко, 5 канал: "Можна піти прямо, наліво чи направо. І все це під прицілом камер відеоспостереження. Вони фіксують усі рухи перехожих цієї вулиці. А ще тут на кожному кроці поліцейські".

  Зустрічала на своєму шляху полісменів і сумчанка Людмила. Вона вже майже місяць відвідує єрусалимські святі місця. Каже, безпека тут на рівні.

  Анна Мірошниченко, Денис Ковальов, з Єрусалима, 5 канал 


  Попередній матеріал
  У Львові заборонили радянську символіку
  Наступний матеріал
  Українські пілоти, які перевозили пальне у Гренландію,- повернулися додому
  Теги:
  Loading...