Холоди дісталися Куби

  Зимова холоднеча - дісталася навіть Куби. На тропічному острові - температура впала майже до нуля. Таких холодів Куба не бачила уже десятки років. Від холоду потерпають також інші регіони, де зима більш лагідна - це південна і східна частина США, Іспанія і Китай.

  Арктичне повітря, що принесло незвичайно холодну зиму до Північної Америки, дісталося Куби. У Гавані - такого холоду не було вже 50 років. Температура знизилася до плюс 1-4 градусів. Люди вдягають все, що є, аби не змерзнути.

  Жителька Куби: "Мені 65 років, і я не пам`ятаю, щоби коли-небудь було так холодно. Я дуже мерзну".

  Житель Куби: "Я майже не можу ходити! Пальці німіють. Це похолодання зводить мене з розуму!"

  Не краща ситуація і у Сполучених Штатах. Східні регіони - потерпають від снігу й ожеледиці. У багатьох містах закриті школи, на дорогах - затори та аварії. В аеропортах - затримують та скасовують рейси.

  Холодний фронт насувається і на південь Європи. В Іспанії - очікують на радикальне погіршення погоди. У 36-ти провінціях температура вже впала до мінус 6-ти градусів. Мороз супроводжується снігом і шквальним вітром. На Канарських та Балеарських островах також чекають на вітер і зливи, а на Майорці - навіть на снігопад.

  Китай - теж потерпає від лютої зими. На півночі температура впала до мінус 30. Цьогоріч сильні морози прийшли навіть до півдня і сходу країни, де зазвичай температура не падає нижче нуля. У субтропічному регіоні Гуандун морози протримаються принаймні до суботи. Незвична погода - завдає значних збитків фермерам.

  Схоже, що прогнози синоптиків про аномально холодну й сніжну зиму - таки справджуються. Принаймні, початок грудня - виявився складним майже для всіх континентів. 

  " 5 канал"

  Попередній матеріал
  В одному з готелів ОАЕ ялинку прикрасили діамантами [відео]
  Наступний матеріал
  Британець встановив світовий рекорд з поєдання пирогів [відео]
  Теги: