Хлопець, який вчинив стрілянину у Німеччині - розповів про свої наміри за кілька годин до злочину

  Хлопець, який вчинив напад на школу у Німеччині - розповів про свої лихі наміри за кілька годин до злочину. Про це на спеціальній прес-конференції повідомив губернатор регіону, де сталася трагедія.

  Сімнадцяти-річний Тім Кретчмер - спілкувався в інтернет чаті. Віртуальному співрозмовнику він пожалівся на своє нікчемне життя, і сказав, що уранці піде в колишню школу і зробить там "барбек`ю". Інші мотиви його вчинку - крім самоствердження - досі невідомі. Поліція встановила, що хлопець півроку лікувався від депресії, але курс лікування - не закінчив. Від його куль у середу загинули 16-ть осіб.

  Герберт Рех, міністр внутрішніх справ землі Баден-Вюртемберг: "Ось, що ми знайшли в архіві чату. Це було написано о 2.45 ночі. Цитую: "З мене годі! Я втомився від цього невиразного життя. Завжди одне й те саме. З мене всі сміються. Ніхто не бачить мого потенціалу. А я - серйозний. Я маю зброю, і вранці піду у свою колишню школу, і влаштую непогане барбекю. Можливо, вдасться вийти сухим із води. Слухай, ти почуєш про мене завтра. Запам`ятай назву: Вінненден."".

  Попередній матеріал
  Імпорт авто до України припинили
  Наступний матеріал
  У Амстердамі заарештували 7 підозрюваних у підготовці терактів
  Теги:
  Loading...