Харлей Девідсон, який змило в море під час цунамі в Японії, опинився на канадському узбережжі

  Мотоцикл Харлей Девідсон, який змило в море під час цунамі в Японії, опинився на канадському узбережжі. Знайшов його мешканець одного з островів Пітер Марк. Харлей - у бездоганній формі. Він був всередині фургона і не постраждав від води.
  Завдяки номерним знакам удалося відшукати власника мотоцикла. Він - із префектури Міягі, яка найбільше постраждала від стихії. Хлопець вижив у катастрофі. Поки що його харлей лишається на канадському пляжі це віддалене від цивілізації місце, дістатися туди можно лише квадроциклом. Утім, влада обіцяє незабаром повернути мотоцикл власнику. Це перша значна знахідка після цунамі, яке сталося понад рік тому. До Канади та Аляски зараз дрейфують понад півтора мільйона тонн уламків із Японії. Один із місцевих музеїв навіть завів сторінку на фейсбуці, щоби повертати японцям знайдені речі.

  Ікуо Йокояма, власник мотоцикла: "Хочу подякувати пану Марку за те, що знайшов мій мотоцикл. Я дуже радий, це просто диво. Правда, не знаю, де зберігати мотоцикл - я біженець і не маю житла".
  Попередній матеріал
  У Румунії новий кабінет міністрів
  Наступний матеріал
  Суд над українцями, росіянами та білорусами, затриманими в Лівії, перенесли
  Теги: