Керрі закликає не панікувати через бюджетну кризу у США

  Не драматизувати бюджетну кризу у США закликав американський держсекретар Джон Керрі на саміті АТЕС у Індонезії. Він заявив: те, що зараз відбувається у Америці – лише тимчасова проблема, яка не вплине на дії США у Азії та інших державах.

  Водночас, Керрі зазначив: якщо криза затягнеться – це викличе у людей сумніви щодо дієздатності чинної американської влади. Нагадаємо, наприкінці вересня республіканці, що контролюють палату представників, відмовились підтримати проект бюджету, запропонований демократами. Причиною незгоди стала реформа охорони здоров’я, ініційована Обамою. У результаті, до початку жовтня Конгрес не зміг ухвалити головний кошторис країни. Федеральні відомства тимчасово закрилися. Близько мільйона держслужбовців відправили у неоплачувану відпустку.

  Джон Керрі, держсекретар США: «Негаразди, що виникли нещодавно у США, носять тимчасовий характер, і я певний, що невдовзі ми їх подолаємо. Президент США не зміг прибути на саміт, інакше він би особисто це підтвердив. Утім, наша делегація уповноважена заявити: плани щодо розширення економічного співробітництва США та держав Азії – залишаться незмінними».  

  Попередній матеріал
  Післязавтра Янукович зустрінеться з президентом Польщі
  Наступний матеріал
  У столиці Судану пройшла чергова акція протесту
  Теги:
  Loading...