5 канал

Керрі відвідав музей, присвячений американському атомному бомбардуванню Хіросіми

Двосторонню зустріч на полях саміту очільників МЗС країн "Великої сімки" провели міністр закордонних справ Японії Фуміо Кісіда і державний секретар США Джон Керрі

Міністри говорили про подальші плани щодо встановлення миру в світі. Джон Керрі став першим держсекретарем США, який відвідав музей, присвячений американському атомному бомбардуванню Хіросіми в 1945 році. Напередодні візиту високопосадовця у Вашингтоні повідомили, що Керрі не вибачатиметься за застосування ядерної зброї під час Другої світової війни.

Водночас, у Токіо на них і не очікують. Натомість, держави працюють над зміцненням відносин і подальшою боротьбою за мир.

"Тут, у Хіросімі, ми хочемо чітко й ясно заявити про необхідність миру в усьому світі", - зазначив міністр закордонних справ Японії Фуміо Кісіда.

"Ця подорож не про минуле, а про сучасність та майбутнє. Важливими є міцність відносин, які ми побудували, наша дружба, сила нашого союзу й розуміння необхідності спільної роботи задля миру", - наголосив держсекретар США Джон Керрі.

Як повідомляв 5.ua, напередодні голови МЗС країн "Великої сімки" у  Хіросімі відвідали одну з головних святинь префектури храм Іцукушима, розташований на однойменному острові.

Як повідомляв 5.ua, Японія має намір порушити питання щодо врегулювання ситуації на Донбасі на саміті "Великої сімки".

Попередній матеріал
У Криму окупаційна влада відключить світло
Наступний матеріал
В Антикорупційному бюро перевіряють Гонтареву та Труханова
Теги:
Loading...

США не вважають Росію своїм союзником у Сирії - Керрі

У Хіросімі глави МЗС країн "Великої сімки" відвідують одну з головних храмових святинь префектури

Засідання чільників МЗС "Великої сімки" у Хіросімі розпочалося без Штайнмаєра