Керрі: США і ЄС підтримують українців у їхній боротьбі

  Майбутнє України – у Європі, і пропозиції про тісніше співробітництво Києва та ЄС – досі актуальні. Про таке заявив на конференції в Мюнхені голова Ради Європи Герман ван Ромпей.

  Держсекретар США Джон Керрі, своєю чергою, запевнив: Сполучені Штати Америки і Євросоюз підтримують український народ в його прагненні самостійно і без примусу  обирати подальший шлях розвитку держави та її партнерів. Росію ж закликав не сприймати інтеграцію її сусідів до ЄС, як привід для суперництва.

  Українське питання – сьогодні у центрі уваги учасників мюнхенської конференції, разом із конфліктом у Сирії. Обговорення протистояння в Україні почнеться у Мюнхені о 18-й за київським часом. 

  Джон Керрі, держсекретар США: «Більшість українців прагнуть вільного життя в безпечній та заможній державі. І вони борються за право голосу при обранні країн – стратегічних партнерів, які допоможуть їм реалізувати це прагнення. Люди вирішили, що не хочуть пов’язувати своє майбутнє лише з однією сусідньою країною, та ще й внаслідок тиску. Сполучені Штати і ЄС – підтримують українців у їхній боротьбі». 

  Попередній матеріал
  Ставицький переконує росіян, що сплачує борги за газ
  Наступний матеріал
  В Криму досі знеструмлені 99 міст і сіл
  Теги:
  Loading...