5.ua

Керівництво ЄС зібралось на неформальний саміт


  Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС, розповсюдженій 27 травня, пише УНІАН.
  "Ласкаво просимо в цю неформальну вечерю, наша перша зустріч відразу після виборів до Європарламенту", – звертається Ромпей до учасників заходу.

  "Я хотів би спочатку обговорити пріоритети ЄС на роки вперед. Оскільки наші країни як і раніше на шляху відновлення, нам необхідний позитивний порядок денний для Європейського Союзу в цілому", – зазначив він.

  "Рада ЄС також відповідає за висунення в Європарламент кандидатури на пост президента наступної Єврокомісії, і ми повинні зробити це з урахуванням результатів виборів та після консультацій з парламентом. Сьогодні ми будемо обговорювати, як вчинити з цим зобов’язанням, в найближчі тижні і дні", – зауважив Президент Ради ЄС.

  "Я також хотів би, щоб ми присвятили деякий час результатам інших виборів в Європі – президентських виборах в Україні. Ми всі сподіваємося, що вони можуть стати стартом нового початку для країни", – наголошує Ромпей.

  Також Верховний представник ЄС з зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон візьме участь у саміті для обговорення ситуації в Україні.

  Про це повідомила її речниця ЄС Майя Косьянчич у Twitter.

  "Кетрін Ештон візьме участь в неформальному саміті ЄС для обговорення ситуації в Україні", – написала вона.
  Попередній матеріал
  В Абхазії опозиція заявила, що бере владу в свої руки
  Наступний матеріал
  Україна сьогодні буде вирішувати, що робити з російським газом
  Теги:
  Loading...