5.ua

Керівництво ЄС створило Групу підтримки України

  Єврокомісія створила Групу підтримки України. Про це повідомив президент вищого виконавчого органу Європи Жозе Мануель Баррозу.

  За його словами, новостворена група надаватиме технічну допомогу та поради офіційному Києву у проведенні реформ. Баррозу наголосив на готовності ЄС зробити все, щоб Україна стала успішною сучасною державою. Чільник Єврокомісії назвав створення групи підтримки додатковим кроком на додачу до 11-ти мільярдів євро фінансової допомоги та підписання політичної частини угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Згідно офіційного повідомлення, Група підтримки базуватиметься в Брюсселі, а її співробітники відвідуватимуть Україну у разі потреби. Києву буде запропоновано налаштувати центральну координаційну структуру, здатну контролювати здійснення широкої програми реформ, а також угоди про асоціацію та координувати роботу щодо створення необхідних національних органів чи структур. Чільником нового органу стане посадовець директорату торгівлі Єврокомісії Петер Балас, загальну координацію здійснюватиме єврокомісар Штефан Фюле.

  Попередній матеріал
  Канада висилає російського дипломата з Оттави
  Наступний матеріал
  В Криму замість McDonald's відкриють Burger King
  Теги:
  Loading...