Керівник Скотланд-Ярду подав у відставку

  Нова гучна відставка у зв`язку з британським медіа-скандалом. Свою посаду полишив глава Скотланд-Ярду - сер Пол Стівенсон. Поліцію Лондона він очолював два роки.

  Рішення про відставку комісар Стівенсон прийняв через хвилю чуток про зв`язок Скотланд-Ярду з компанією "Ньюз Інтернешнл". Вона належить медіамагнату Руперту Мердоку. Минулого тижня стало відомо, що Скотланд-Ярд наймав на роботу колишнього співробітника таблоїда "Ньюз Оф зе Волд". Журналістів цього видання звинувачують у підкупі поліцейських та незаконному прослуховуванні телефонів. Між тим, одну із чільниць медіаімперії Ребекку Брукс заарештували напередодні. Утім, вже за кілька годин відпустили під заставу. Загалом у справі "Ньюз оф зе Волд" заарештовано уже десяток людей.

  Пол Стівенсон, комісар лондонської поліції: "Я прийняв рішення полишити посаду через велику кількість чуток та звинувачень у зв`язках лондонської поліції з "Ньюз Інтернешнл" на найвищому рівні. Зокрема, йдеться про співробітництво з містером Нілом Уоллесом, якого заарештовано у зв`язку зі справою "Ньюз оф зе Волд".

  Попередній матеріал
  Нові заворушення у Сирії - до 30 осіб загинуло
  Наступний матеріал
  Підводне весілля дайверів у Мексиці [відео]
  Теги: