Фото lenta-ua.net

Кемерон вирішив вибачитися перед Єлизаветою ІІ за слова про її "муркотіння"

  Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон має намір вибачитися перед королевою Єлизаветою ІІ за свій коментар про її "муркотіння" після результатів референдуму про незалежність в Шотландії.


  Як повідомляє телеканал Sky News, офіс прем'єра вже зв'язався з Букінгемським палацом, щоб принести вибачення. Очікується, що Кемерон вибачиться перед королевою при їх зустрічі.

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що під час розмови із колишнім мером Нью-Йорка Майклом Блумбергом Кемерон розповів, що королева була так задоволена, коли дізналася, що Шотландія залишиться у складі Сполученого Королівства, що аж замуркала. Журналісти, які знаходилися поруч, записали і поширили цей коментар.

  Опоненти прем'єра одразу розкритикували його за те, що він розкрив деталі конфіденційної розмови із королевою Єлизаветою.

  Згодом, відповідаючи на запитання журналістів, чи шкодує він про свої словаі чи збирається приносити корлеві вибачення, Кемерон відповів: "Так і так". "Погляньте, я дуже збентежений цим. Мені дуже шкода", - додав він.

  Нагадаємо, 18 вересня Шотландія вирішувала питання про свою незалежність на національному референдумі. 55% голосуючих сказали “ні”, тим самим залишивши країну у складу Королівства.
  Попередній матеріал
  Яценюк і Кемерон провели позапланову зустріч - деталі не розголошують
  Наступний матеріал
  Євродепутатка вирушила до Росії для нагляду за судом над Надією Савченко
  Теги:
  Loading...