Фото kopeikoff.com

Кемерон: немає жодних сумніві, що сепаратистів на Донбасі озброює Росія

  Прем‘єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що він переконаний у тому, що сепаратисти на Сході України отримують від Росії гроші і зброю.


  Про це він сказав, відповідаючи на запитання одного з учасників заходу "PM Direct", в ході якого британський прем'єр спілкується з громадянами, передає "Русская служба Би-би-си".

  "У мене немає жодних сумнівів у тому, що це російські гроші, що це російські громадяни і що це російська збря, яка відправляється в цю країну (Україну – ред.) для допомоги сепаратистам. Ми не збираємося починати європейську війну, ми не можемо відправити флот у Чорне море, ми не шукаємо військового протистояння. Але що ми повинні робити - це використовувати економічну міць, якою ми володіємо, щоб показати Росії - те, що вона робить, неприйнятно ", - сказав Кемерон, зазначивши, що санкції проти Росії не можуть привести до війни в Європі.

  Нагадаємо, напередодні ЄС узгодив санкції проти Росії, які мають торкнутися цілих секторів російської економіки, зокрема нафтового, оборонного, фінансового і технологічного.
  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики розробляє Програму зайнятості для Донбасу
  Наступний матеріал
  Україна готує позов до суду, аби повернути окупований Крим
  Теги:
  Loading...