Карпачова: "Фаїна" має прибути до Момбаси раніше ніж планувалося

  Раніше ніж планувалося має прибути до кенійського порту Момбаса звільнений від піратів український корабель Фаїна. Суховантаж, наскільки дозволяє його технічний стан, збільшив швидкість. До Момбасу судно має доставити зброю - такнки, зенітні установки, гранатомети та боєприпаси. Лише після цього моряки зможуть літаком вирушити до Києва. Про це 5 каналу повідомила омбудсмен Ніна Карпачова.
  Ніна Карпачова, уповноважений ВР з прав людини: "Остання моя розмова з екіпажем судна "Фаїна" підтвердила, що судно все ж таки  не запустило другий двигун . Вони йдуть на одному двигуні. Швидкість 6-7 вузлів на годину. Їм сприяє попутний вітер, тому орієнтовний час, як повідомив мені виконувач обов`язків капітана Віктор Нікольський, може бути не 12, а навіть 11 число. Їжі і води абсолютно вистачає. Питання зараз вирішуєтсья одягу, Адже їм потрібен одяг ,як літній, в порту Момбаса , де 30 градусів жари і, звичайно, їм потрбін одяг, який би вони могли переодягнути у літаку під час повернення, для того, щоби мати якись зимовий одяг".

  До полону сомалійських піратів корабель Фаїна потрапив у вересні. 4го лютого за викуп в три мільйони 200 тисяч бранців звільнили. Протягом всього цього часу корсари тримали людей в морі, не вивозячи на суходіл. Моряки неодноразово скаржилися на проблеми зі здоров`ям.
  Попередній матеріал
  Гроші на боротьбу з посухою виділив уряд Китаю
  Наступний матеріал
  На обстріл міста Сдерот Ізраїль відповів авіаударами
  Теги:
  Loading...