Карнавал у Ріо в самому розпалі

  Карнавал у Ріо - в самому розпалі. Від п`ятниці бразильці танцюють і веселяться цілодобово. Вже пройшли виступи половини елітних шкіл самби, попереду - друга ніч параду. В середу визначать найкращу школу самби 2011 року.

  У ніч проти понеділка на самбадромі розпочалися виступи найкращих шкіл самби у Бразилії. Першою - вийшла школа Сао Клементе. Вона вперше виступила у вищій лізі. Своєю темою Сао Клементе обрала - Ріо-де-Жанейро та бразильську природу. Майже 4 тисячі учасників співали й танцювали протягом години.

  Другою - виступала школа "Портела". Цей заклад існує вже 84 роки. 21 раз журі визнавало його найкращим. Утім, місяць тому склади "Портели" та ще двох шкіл постраждали від пожежі. Вогонь знищив понад 8 тисяч костюмів, декорації та платформи. Ходили чутки, що "Портела" взагалі не вийде на парад, утім танцюристи вирішили показати свої вміння будь-що. Щоправда, виступи шкіл-погорільців цьогоріч - не оцінюватимуть.

  Ніло Фігуерейдо, президент школи "Портела": "Я відчуваю, що наш обов`язок - вийти на самбадром і показати, що ми - найкраща школа самби. Ми продемонструємо нашим прихильникам все, на що здатні".

  Патрісія Нері, танцюристка школи "Портела": "Не має значення, оцінюватимуть наш виступ чи ні. Головне - вийти на самбадром й побачити повні трибуни! Це так прекрасно, це надихає та надає сил!"

  За одну ніч самбадромом проходять шість шкіл. Усі вони - мають тривалу історію. Декотрі - були створені ще в 20тих роках минулого століття. Перемога на карнавалі для шкіл надзвичайно важлива - саме для цього увесь рік старанно працюють десятки тисяч людей - хореографів, дизайнерів, швачок, танцюристів, музикантів. Для всіх них самба - це не просто танець, а стиль життя. 

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Більш ніж 100 тис. людей утекли з Лівії до Тунісу
  Наступний матеріал
  Колишній президент Франції сьогодні постане перед судом
  Теги:
  Loading...