Караджич запевняє його треба нагородити, а не судити

  Радован Караджич запевняє його треба нагородити, а не судити. Так колишній лідер боснійських сербів розпочав свій захист у Міжнародному трибуналі в Гаазі.

  Караджичу закидають скоєння військових злочинів та злочинів проти людяності, зокрема у геноциді - масовому вбивстві боснійських чоловіків і хлопчиків у Сребрениці, а також у смерті 12 тисяч мешканців Сараєва під час 4-річної осади. Натомість Караджич усі звинувачення відкидає. Підсудний заявив - намагався уникнути війни та зменшити людські страждання. Себе екс-лідер боснійських сербів назвав, цитуємо, "спокійною і толерантною людиною, що має здатність розуміти інших." - кінець цитати. Після виступу Радована Караджича до зали суду мають викликати першого свідка захисту. Ним буде російський полковник Андрій Демуренко, який у 1995 році керував штабом миротворців ООН у Сараєві.

  Радован Караджич, колишній лідер боснійських сербів: "Замість обвинувачувати у воєнних подіях, мене треба було нагородити за всі добрі вчинки, що я зробив. Наприклад, за те, що я докладав усіх можливих зусиль для уникнення війни, що я успішно зменшував страждання цивільного населення, що кількість жертв у нашій війні було у 3-4 рази меншим за оприлюднені у суспільстві цифри".

  Попередній матеріал
  Телеканал ТВі зник з аналогового мовлення у чотирьох містах України
  Наступний матеріал
  Іспанські школярі розпочали 3-денний страйк
  Теги:
  Loading...