Капітана "Коста Конкордії" випустили з-за грат

  Капітана "Коста Конкордії" під домашній арешт відпустив італійський суд. Прокурор наполягав, що підозрюванаго слід утримувати в тюрмі, але аргументи адвоката про бажання підсудного співпрацювати з Фемідою виявилися переконливішими. Саме ж судно сьогодні почнуть піднімати з дна. Рятувальники вже знайшли тіла 11 загиблих. Ще 24 людини - вважають зниклими безвісти.

  До цистерн з пальним круїзного лайнера "Коста Конкордія" намагаються дістатися італійські рятувальники. Вони мають відкачати майже дві з половиною тисячі тон небезпечної рідини. Якщо під час підняття судно розколеться і речовина потрапить у море - узбережній флорі та фауні буде завдано значної шкоди. Керівництво компанії-власниці "Коста Конкордії" називає захист довкілля одним із основних пріоритетів у цій ситуації.

  П`єрлуїджі Фосчі, президент компанії-власниці "Коста Конкордії": "Це жахлива трагедія. Кількість жертв дуже велика й продовжує зростати з кожним днем. Я відвідав пасажирів та членів екіпажу у лікарні. Ми будемо уважно стежити за їхнім станом. Тепер перед нами постали два надзвичайно важливих завдання - не допустити витоку пального та підняти цього гіганта з морського дна".

  З тюрми під домашній арешт відпустив італійський суд капітана "Коста Конкордії". Прокуратура на основі стенограми розмови команди корабля та берегової охорони доводила, що саме невмілі дії Франческо Скеттіно призвели до катастрофи. Адвокат наполягав - завдяки успішному маневру, який в останню мить здійснив капітан, вдалося уникнути ще більшої кількості жертв.

  Бруно Лепоратті, адвокат капітана "Коста Конкордії": "Італійське законодавство дозволяє у подібних випадках застосовувати, як запобіжний захід, домашній арешт. Суддя прислухався до наших аргументів і відхилив прохання прокурора про утримання мого клієнта на час слідства в тюрмі".

  Круїзний лайнер "Коста Конкордія" сів на мілину поблизу західного узбережжя Італії минулої
  п`ятниці. На його борту перебували близько чотирьох тисяч людей. Внаслідок катастрофи загинули багато пасажирів і членів команди. Відповідність дій екіпажу правилам безпеки та причини відхилення судна від стандартного курсу розслідують італійські правоохоронці.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Конфлікт у Кіровоградському театрі ім. Кропивницького [відео]
  Наступний матеріал
  Масштабна автокатастрофа у столиці Гаїті - 29 загиблих
  Теги: