Капітан лайнера "Коста Конкордія" постав перед судом

  Ще п`ять тіл загиблих виявили підводники на борту лайнера "Коста Конкордія" в Італії. Про це повідомляє берегова охорона. Таким чином, загальна кількість жертв катастрофи, яка сталася в п`ятницю, становить 11 людей. Ще 24 - лишаються зниклими безвісти. Капітан круїзного лайнера "Коста Конкордія" сьогодні постав перед судом.
  Він має пояснити - за яких умов сталася аварія біля італійського узбережжя. Водночас, італійські ЗМІ оприлюднили розшифровки переговорів капітана Скеттоне з береговою охороною. Його вмовляли повернутися на борт, утім капітан не погоджувався. За даними слідства, протягом майже двох годин після зіткнення зі скелею судно перебувало у безпечному для евакуації положенні. Утім, капітан не дав наказу залишити лайнер. До пошуків на лайнері відсьогодні долучилися військові фахівці Італії. Дайвери підривають люки, щоби дістатися тієї частини корабля, яка уже під водою. Вони уважають, що у каютах могли лишитися повітряні кишені, в яких могли вижити люди.

  Філіппо Маріні, представник адміністрації порту: "Військові дайвери провели серію вибухів. Таким чином були відкриті нові шляхи доступу для водолазів".
  Попередній матеріал
  В Україні впроваджують нове маркування якості вітчизняних продуктів
  Наступний матеріал
  Обрано нового голову Європаламенту
  Теги: