Урядовий портал

Канцлер Німеччини схвалює українські успіхи в реформах

  Глави урядів Німеччини та України обговорили в Берліні політичну та економічну ситуацію в Україні і Анґела Меркель привітала швидке ухвалення державного бюджету України та інші успіхи нової влади України.

  "Це амбіційно, це рішуче і, думаю, це був величезний успіх, прийняти державний бюджет ще перед Різдвом", - заявила Анґела Меркель 8 січня після зустрічі з українським прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

  На її думку, новий український парламент показав, що хоче і далі рухатись у напрямку демократичної та відкритої країни. Німеччина готова допомагати в цьому, - наголосила Меркель.

  Під час переговорів у Берліні прем’єр-міністр України розповів главі уряду ФРН про те, що вже зроблено в його країні у справі реформ і що планується зробити в майбутньому.

  "Уряд України робив, робить і далі ще наполегливіше втілюватиме складні, але потрібні для країни реформи", - наголосив Яценюк.

  Водночас український прем'єр визнав, що доведеться підвищити тарифи до ринкового рівня та тимчасово закрити цілу низку соціальних програм. Він зауважив, що також буде змінено систему оподаткування. Український прем’єр запевнив, що й далі боротиметься з корупцією, зокрема з бізнес-групами, які мають вплив на політику.

  Попередній матеріал
  Столичні міліціонери протягом доби розкрили шість грабежів
  Наступний матеріал
  В українському війську будуть створені Сили спеціальних операцій

  Меркель назвала умови, за яких санкції проти Росії буде скасовано

  Розпочалася зустріч Яценюка з Меркель

  Меркель радіє обміну затриманих терористів на захоплених ними заручників на Донбасі

  Нацрада реформ затвердила "Стратегію-2020"