Pinterest

Канадський велопатруль випадково затримав найбільш розшукуваного у США злочинця

Синчанту розшукують за звинуваченнями в організації контрабанди кокаїну і героїну, зброї та готівки

Велопатруль поліцейських канадського Монреалю випадково арештував злочинця, що перебуває у списку десяти найбільш розшукуваних у США. Про це повідомляє CBC News.

Зазначається, що під час звичайного патрулювання в парку два правоохоронця помітили чоловіка із речовиною, що була схожа на марихуану. Провівши швидкий обшук, в нього виявили близько 40 грам наркотиків. Спочатку спійманий співпрацював з поліцією, але коли зрозумів, що йому загрожує затримання – спробував втекти. Його наздогнали, доправили до відділку та за відбитками пальців визначили його справжню особу.

Затриманий виявився Катаєм Хаофоном Синчантою, якого в США та Канаді розшукують за звинуваченнями в організації контрабанди кокаїну і героїну, зброї та готівки. Він перебуває у списку десяти найбільш розшукуваних злочинців США і повинен вважатися "озброєним та небезпечним". За будь-яку корисну інформацію про його місцезнаходження ФБР США обіцяла $25 тис.

Втім, канадським поліцейським навряд варто розраховувати на ці гроші, адже вони перебували при виконанні і "просто виконували свою роботу". Синчанта спершу постане перед канадським судом, а після цього його екстрадують до США.

Дивіться також фотогалерею:

Від "Аркадії" до "Ланжерона": в Одесі запрацював велопатруль

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна допоможе гасити пожежі в Грузії: до Батумі вилітає АН-32
Наступний матеріал
Суд визнав народного депутата Полякова потерпілим від дій НАБУ
Loading...