Канада ввела додаткові санкції стосовно Росії

  Уряд Канади запровадив додаткові обмежувальні заходи проти Російської Федерації.

  Відповідну заяву зробив канадський прем’єр-міністр Стівен Харпер - повідомляє його прес-служба.

  Зокрема, введено нові обмеження на експорт технологій, що використовуються для розвідки нафти і видобувного сектора, а також оголошено про заборону на в'їзд стосовно 20 осіб.

  "Від початку конфлікту, режим Путіна постійно порушує територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. Канада не підтримує незаконної окупації Криму і постійні провокаційні військові дії на Сході України. Таким чином, ми в черговий раз оголошуємо додаткові економічні санкції і заборону на в’їзд деяким російським та українським громадянам. Ми також вводимо нові обмеження на експорт технологій, що використовуються в Росії для розвідки нафти і у видобувному секторі, а також заборону на визначення існуючого боргового та цільового фінансування", - заявив Харпер.

  Він також зазначив, що раніше введені санкції проти РФ здійснюють реальний економічний тиск на Москву і будуть сприяти припиненню мілітаризму на території України.

  Крім того, за словами Харпера, у разі потреби Канада готова прийняти подальші пропоновані заходи разом зі своїми союзниками і партнерами.

  Він також запевнив, що Канада буде і надалі підтримувати Україну.

  "Канада і надалі буде стійко підтримувати український народ, оскільки він продовжує боротися за мир і свободу проти путінського режиму", - наголосив Харпер.

  Попередній матеріал
  У Львові обстріляли автобус з пасажирами
  Наступний матеріал
  Обама запровадив санкції проти Криму

  Канада готує другу партію військової допомоги Україні

  Канада допоможе Україні в підготовці військової поліції

  Українці влаштували нову акцію подяки Канаді за допомогу

  ЄС повинен готувати нові санкції проти Росії - Шульц