www.eurointegration.com.ua

Канада та ЄС узгодили текст угоди про ЗВТ

  Тепер документ перекладуть 22 мовами країн-членів ЄС, підпишуть і ратифікують. Процес має завершитися вже цьогоріч, а чинності угода має набути з 2017 року

  Канада та ЄС завершили узгодження тексту угоди про Зону вільної торгівлі, яка має запрацювати наступного року. Про це повідомила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, повідомляє "Укрінформ".

  "Канада та Європейська комісія раді оголосити, що юридична звірка англомовного тексту угоди про всеохопну зону вільної торгівлі завершена", - сказала Фріланд.

  Вона додала, що тепер угода буде перекладена 22 мовами ЄС, після чого підписана та ратифікована.

  "Щойно переклад буде завершено, ми зосередимося на ратифікації, аби підприємці змогли якомога швидше скористатися перевагами цієї угоди "золотого стандарту". Ми переконані, що угоду буде підписано вже цього року і у 2017-му вона стане чинною", - зазначила міністр.

  "Було внесено деякі зміни до розділу про інвестування, які відображають спільне прагнення Канади та ЄС до посилення права держави здійснювати регулювання. Ми також деталізували вимоги до членів етичних комітетів та трибуналу і запровадили систему апеляції", - уточнила Фріланд.

  За її словами, ці зміни дозволили "створити для "канадських та європейських громадян і підприємців більш справедливу та прозору систему".

  На її переконання, "ця угода складена у дусі нашого переконання, що економіка та екологія можуть рухатися разом. Це, так би мовити, "зелена" торгова угода", - наголосила міністр міжнародної торгівлі, яка робила своє оголошення разом із міністром навколишнього середовища і зміни клімату Кетрін Маккеною.

  Фріланд підкреслила, що укладення угоди відкриє канадцям доступ до ринку із населенням у 500 млн чол. та загальним ВВП у 20 трильйонів доларів. "Це дійсно "золота" торгова угода, яка принесе неймовірну вигоду канадцям та європейцям, що ми відчуємо у зростанні добробуту. Переконана, ця угода стане знаковою", - зауважила Фріланд.

  Як повідомляв 5.ua, у новому парламенті Канади створять групу дружби з Україною

  Попередній матеріал
  Сьогодні Міноборони проведе перший електронний аукціон закупівлі харчів для ЗСУ
  Наступний матеріал
  В Україні зареєстровано понад мільйон переселенців
  Теги:
  Loading...

  Порошенко нагородив трьох лікарів з Канади

  В Україну прибула 4-та місія канадських лікарів

  Канада передала ЗСУ трьох роботів-розмінувальників

  Канадський політик назвав, хто може стати наступною жертвою РФ

  До України прибули 200 канадських інструкторів, щоб розпочати новий курс підготовки ЗСУ - Генштаб

  Посол Канади Роман Ващук: Люди вже зрозуміли, що нема чого Європі боятися українців