Канада передасть українським бійцям нелетального військового спорядження на $11 млн

  Канада готова виділити Україні нелетального військового спорядження на суму $11 млн.


  Як повідомляє CBC News, таку заяву на прес-конференції в Оттаві зробив міністр оборони Канади Роберт Ніколсон, пише "Українська правда".

  Основну частину цієї суми - $5 млн, буде витрачено на захисне спорядження, у тому числі - адаптоване для холодної погоди. Ще $3 млн планується виділити на утилізацію вибухових пристроїв.

  По $1 млн буде витрачено на обладнання зв'язку, пристрої нічного бачення і біноклі, а також на медичну підготовку, в тому числі - на пересувний військовий шпиталь.

  Як повідомив Ніколсон, першу партію допомоги, в яку входитиме теплий одяг для 30 тис. українських військових, буде відправлено літаком у четвер 27 листопада. Відповідно, до України вони потраплять вже наступного дня. Решту допомоги буде відправлено морським транспортом на початку 2015 року.

  "Це обладнання - істотна допомога, яку гостро потребує Україна в зв'язку із тривалою агресією з боку путінського режиму", - заявив канадський міністр.

  На уточнююче питання журналістів, чи буде Україні надано "летальну" зброю, наприклад - танки, міністр ухилився від прямої відповіді, але пообіцяв, що Канада "продовжуватиме працювати зі своїми союзниками".
  Попередній матеріал
  Міліція розслідує бійку між міліціонерами й учасниками АТО в Мелітополі
  Наступний матеріал
  У Польщі за рік зібрали для українців 1 млн злотих