Зображення ezilon.com

Каліфорнію запропонували розділити на шість штатів

  Засновник інвестиційної компанії Draper Fisher Jurvetson, американський мільярдер Тім Дрейпер витупив із ініціативою розділити штат Каліфорнія на шість незалежних штатів.

  Як повідомляє NBC, Дрейпер і його помічники за кілька місяців набрали 1,3 мільйона підписів за цю ініціативу, що на 500 тисяч більше, ніж потрібно для проведення референдуму. Після того як підписи перевірять чиновники, голосування можу бути призначене на 2016 рік.

  Дрейпер пропонує розділити Каліфорнії на штат Джефферсон (туди увійдуть північні території), Північну Кароліну (туди увійдуть, серед інших, округи Сонома, Напа, а також столиця Каліфорнії Сакраменто), Кремнієву долину (від Сан-Франциско до округу Санта-Клара), Центральну Каліфорнію (територія Каліфорнійської долини), Західну Каліфорнію (Лос-Анджелес і його околиці) і Південну Каліфорнію (від Сан-Дієго до пустельних територій на сході).

  Причиною такої ініціативи Дрейпер назвав те, що штатом стало дуже складно управляти, а влада не може повноцінно задовольнити потреби всіх жителів.

  Каліфорнія, у якій проживає майже 37 мільйонів людей, являється одним із найбільш густонаселених штатів США. У регіоні також зафіксований один із найбільших по країні показників зовнішньої міграції – переважна кількість мігрантів приїжджає в штат із Мексики.

  Попередній матеріал
  У Мексиці з неволі визволили сотні дітей і дорослих
  Наступний матеріал
  Євросуд з прав людини вимагає від Росії пояснень щодо утримання льотчиці Савченко
  Теги:
  Loading...