itar-tass.com

Кадиров назвав організатора боїв у Грозному

  Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що організатором скоєного в ніч на четвер в центрі Грозного нападу на співробітників ДПС є рідний брат лідера північнокавказького підпілля Доку Умарова - Ахмат.


  Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів у Грозному, передає "Интерфакс".

  "У нас є доказова база, що фінансував, організував і повністю несе відповідальність за те, що трапилося брат Доку Умарова. Правоохоронні органи Росії повинні вимагати від турецької влади його видачі", - заявив Кадиров.

  За його словами, брат Доку Умарова організував злочин "шляхом обману тієї групи бандитів, яка проникла в Грозний". 11 бойовикам було сказано, що їхнє завдання - проникнути в Грозний, почати стрілянину і вбити співробітників ДПС. Їм пообіцяли, що після цього до них долучаться до 400 бойовиків, які, нібито, перебувають в Грозному.

  За словами Кадирова, усього бойовиків було 11. Всі вони були знищені в ході спецоперації і згодом опізнані.

  Глава Чечні також повідомив, що всього під час спецоперації загинули або померли від отриманих ран 14 співробітників МВС, 36 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості, з них двоє перебувають у важкому стані, а шість осіб вивезені до Москви для лікування у клініках.
  Попередній матеріал
  Виробництво автомобілів в Україні впало на 36%
  Наступний матеріал
  Путін нагородив десантника з Новоуральська, який загинув в Україні