Каддафі вимагає гарантій безпеки для себе та своєї родини

  Лівійська опозиція відмовилася від переговорів із Муаммаром Каддафі. Полковник, начебто, згоден передати владу повстанцям, але вимагає гарантій безпеки для себе та своєї родини, повідомляє телеканал Аль-Джазіра.
  За інформацією ЗМІ, представники опозиційного уряду, який контролює східні регіони Лівії, відмовили Каддафі і заявили, що він відповість за численні жертви серед мирного населення. Армія країни нині завдає повітряних ударів по місту Рас-Лануф і загонам повстанців, які наступають на Триполі. Запеклі бої точаться поблизу міста Місурата, яке все ще утримують повстанці. Білий дім повідомляє, що країни НАТО розглядають можливість проведення військової операції в Лівії. Але самі повстанці виступають проти введення будь-якого іноземного контингенту.

  Хаїба Хілал, повстанець: "На наш бік перейшли багато полковників і генералів з армії Каддафі. Вони тренують повстанців і тепер ми набагато краще організовані. Сподіваюся, що незабаром захопимо міста Сірт і Триполі".

  Омар Барассі, полковник, який перейшов на бік повстанців: "Це - наша земля і ми здатні без сторонньої допомоги звільнити її. У військових, лояльних до Каддафі, набагато краща зброя, але ми розуміємо всі небезпеки і обов"язково переможемо".

  Попередній матеріал
  Масштабний теракт у Пакистані: 17 людей загинули
  Наступний матеріал
  Американські військові трибунали поновлять свою роботу на базі в Гуантанамо
  Теги: