Каддафі й надалі відстоюватиме свою владу

  Муаммар Каддафі залишається в Лівії й буде надалі відстоювати свою владу. В ефірі державного телебачення лідер спростував чутки про втечу до Венесуели. Нині в країні тривають бої між протестувальниками та військовими, щонайменше, в двох найбільших містах - Тріполі та Бенгазі.
  Група опозиційних до влади офіцерів звернулася до солдатів із проханням не виконувати накази Каддафі з придушення виступів. Пілоти двох лівійських винищувачів посадили свої літаки на Мальті, відмовившись обстрілювати цивільних. Тим часом, інформація міністерства оборони Австрії про закриття повітряного простору Лівії не підтвердилася. Країни Євросоюзу й надалі евакуюють із неспокійної країни своїх громадян. За попередніми даними, під час масових заворушень у Лівії загинули вже півтисячі людей. Муаммар Каддафі ж називає опозиціонерів терористами і стверджує, що вони діють під упливом наркотиків.

  Муаммар Каддафі, лідер Лівії: "Я хотів вийти на Зелену полощу в Тріполі і поговорити з протестувальниками, але пішов дощ. Це гарний знак. Я перебуваю у Лівії, а не у Венесуелі. Не вірте телеканалам, які належать собакам".

  Попередній матеріал
  У Косово мають обрати президента та прем`єр-міністра
  Наступний матеріал
  Студенти побилися з поліцією в столиці Алжиру
  Теги: