Ізраїльські спецслужби перевіряють електронну пошту іноземців

  Вибірково перевіряти електронну пошту іноземних громадян, які в`їжджають до Ізраїлю, почали місцеві правоохоронці. Представники прикордонних служб відводять гостей країни до спеціальної кімнати, де просять увійти в свій акаунт і показати останні листи.

  Людина, яка хоче отримати дозвіл на в`їзд, має право відмовитися робити це, але даний факт може призвести до заборони перетину кордону. Ізраїльська влада заявляє, що таким чином намагається виявити терористів та активістів, які планують антидержавні акції на території країни. Перевірки стосуватимуться обмеженої кількості підозрілих осіб, але кілька правозахисних організацій Ізраїлю вже заявили, що така практика є неприпустимою в будь-якому разі.

  Ліла Маргаліт, юрист Асоціації громадянських прав Ізраїлю: "Навіть заходи протидії тероризму мають бути чітко прописані в законах. Перед запровадженням вони повинні пройти публічне обговорення. Осіб, які здійснюватимуть такі перевірки, обов`язково потрібно контролювати. В іншому випадку - рішення окремого правоохоронця про порушення таємниці кореспонденції без будь-якого нагляду та детального пояснення причин може стати серйозною проблемою для юридичної системи".

  Попередній матеріал
  У Мадриді влаштують масштабну виставку робіт Сальвадора Далі
  Наступний матеріал
  Південна Корея та США провели чергові військові навчання
  Теги:
  Loading...