Ізраїльська армія перехопила гуманітарний вантаж для Ґази

  Ізраїльська армія перехопила човен з єврейськими активістами, які везли гуманітарний вантаж до Сектору Ґази. Катамаран "Ірен" прямував з Кіпру під британським прапором.
  На борту були медикаменти, книжки, риболовні сіті та іграшки для дітей. Окрім активістів з організації "Євреї за справедливість для палестинців", вантаж супруводжували медсестра з Німеччини і британські та американські волонтери. Втім, палестинцям так і не доправили необхідних речей. На заваді стали ізраїльські військові. Вони не пропустили судно через блокаду і спрямували його до порту Ашдод.

  Їгал Палмер, речник МЗС Ізраїлю: "Човен "Ірен" прямував до Ґази. Ізраїльський флот виходив на радіозв`язок із ним. Судно попереджали - не можна порушувати міжнародну блокаду. Утім, заклики так і залишилися без відповіді. Тоді армія перехопила "Ірен", але без жодного тиску. Човен спрямували до порту Ашдод".

  Нагадаємо, наприкінці травня ізраїльські спецпризначенці перехопили так звану "Флотилію свободи", яка прямувала з гуманітарним вантажем до Сектору Ґаза. Тоді загинуло дев"ять активістів. інцидент спровокував міжнародний скандал. З того часу Ізраїль послабив - але не зняв - блокаду з Сектору Газа.

  Попередній матеріал
  Сьогодні - футбольний матч "Брага" - "Шахтар"
  Наступний матеріал
  Мистецька акція: ремонт дитячого майданчика і захист мови [відео]
  Теги: