Фото Flash90

Ізраїль виводить свої війська із сектора Газа

  Армія оборони Ізраїля у вівторок оголосила про завершення наземної операції у секторі Газа та повне виведення сухопутних військ.

  "Ізраїльська армія буде передислокована та забере оборону за межами сектора Газа, ми закріпимося на цих позиціях", - заявив " генерал-лейтенант Пітер Лернер, передає газета Jerusalem Post.

  Окрім того, за пропозицією Єгипту, який виступає посередником у конфлікті Хамасу та Ізраїлю, сторони погодилися на 72-годинне перемир‘я.

  Передбачається, що припинення вогню, що базується на принципі "затишшя в обмін на затишшя", дозволить Ізраїлю і палестинцям вступити в непрямі переговори про умови остаточного врегулювання конфлікту, який триває рівно чотири тижні. За цей час загинули більше 1,8 тисячі палестинців, 66 ізраїльтян і сільськогосподарський робітник з Таїланду.

  Як зазначають місцеві ЗМІ, ЦАХАЛ прийняв рішення про виведення військ після знищення останнього тунелю, що веде з сектора Газа на територію Ізраїлю. Ліквідація цих тунелів була оголошена головною метою операції, що проводиться вже 29 день.

  Загострення відносин Ізраїлю і ХАМАС відбулося після викрадення і вбивства трьох ізраїльських підлітків на західному березі річки Йордан і жорстокого вбивства палестинського юнака в Єрусалимі. За звинуваченням в останньому злочині арештовані три ізраїльських радикала, вже зізналися у скоєнні вбивства.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську працюватиме центр з обміну заручників
  Наступний матеріал
  На кордоні з РФ затримали російського бойовика, який збирався "вбивати бандерівців" в Україні
  Теги:
  Loading...