Фото thelibertybeacon

Ізраїль припиняє мирні переговори з Палестиною

  Ізраїль офіційно припинив переговорний процес із Палестинською національною адміністрацією (ПНА).
  Це сталося після того, як палестинські угрупування ХАМАС і ФАТХ оголосили про перемир‘я та початок переговорів про формування єдиного уряду.

  Як заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху під час екстреного засідання ізраїльських військових, Палестина повинна вибирати між перемир'ям з бойовиками ХАМАС, що контролює сектор Газа, і можливістю врегулювати конфлікт з Ізраїлем.

  Нетаньяху заявив, що Ізраїль відновить мирні переговори з палестинцями тільки тоді, коли вони "вирішать відмовитися від курсу терору".

  "До тих пір, поки я залишаюся прем'єр-міністром Ізраїлю, я ніколи не сяду за стіл переговорів з палестинським урядом, який підтримує терористів ХАМАС, які закликають до нашого знищення", - цитує слова політика ВВС.

  "Абасс (Махмуд Аббас, лідер ПНА – ред.) вирішив вибрати не мир з Ізраїлем, а мир з терористичною організацією, чий статут закликає ісламістів знищувати євреїв", – сказав прем'єр.

  23 квітня ФАТХ і ХАМАС підписали мирну угоду, згідно з якою у найближчі тижні мають сформувати спільний уряд, а через півроку провести національні вибори. Глава Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас також заявив, що перемир'я з ХАМАС не означає, що Палестина не може проводити мирні переговори з ізраїльською стороною.

  ХАМАС і ФАТХ уже не вперше намагаються вирішити свій конфлікт після збройного протистояння між ними в 2007 році. Їх попередні угоди про перемир'я виконані не були.
  Попередній матеріал
  Уряд розгляне законопроект про звернення громадян через Інтернет
  Наступний матеріал
  Міноборони: російські війська маневрують за кілометр від кордону України
  Loading...