Ізраїль продовжуватиме військову операцію у Газі

  Ізраїль продовжуватиме військову операцію у Газі - такий підсумок екстреного засідання ізраїльського уряду у Єрусалимі. Нинішня ситуація не сприяє припиненню вогню, утім, можливості перемир`я Ехуд Ольмерт не виключає. Операція Ізраїлю у Газі триває вже п`ятий день.
  Найпослідовніші прихильники продовження операції - прем`єр Ехуд Ольмерт та міністр закордонних справ Ципі Лівні. Перемир`я неможливе, доки палестинський рух ХАМАС обстрілює Ізраїль. За попередніми даними ізраїльські міністри припускають можливість припинення вогню, але лише за умов, що солдати ЦАХАЛу увІйдуть в Газу. Натомість, речники руху обіцяють рішучий опір у разі наземної операції. Жертвами ізраїльських авіаударів стали близько трьохсот вісімдесяти палестинців. Кількість поранених за даними ХАМАСу наближається до двох тисяч. Ймовірно, що у перший день нового року ситуацію в Газі обговорюватимуть Ніколя Саркозі та Ципі Лівні. Газа на порядку денному і сьогоднішнього засідання Ліги арабських держав.

  Амр Мусса, Генсек ЛАД: "Ми повинні вимагати від Ради Безпеки ООН терміново зібратися і ухвалити резолюцію, яка би негайно припинила вогонь у Газі. Радбез має це зробити - попри будь-які спроби блокування. Якщо ж це не вдасться, тоді має зібратися Найвища арабська рада".
  Попередній матеріал
  Нова Зеландія зустріла Новий рік
  Наступний матеріал
  Новий рік дістався Південної Кореї
  Теги:
  Loading...