Фото antiwar.com

Ізраїль оголосив про захоплення частини палестинських територій

  Уряд Ізраїлю заявив про плани приєднати до складу країни 400 гектарів землі на Західному березі річки Йордан, які належать палестинської автономії.


  Про це в ніч на понеділок повідомляє BBC News, зазначаючи, що приєднання землі Південний Віфлеєм може стати найбільшим збільшенням території Ізраїлю за останні 30 років.

  Влада єврейської держави пояснює це рішення бажанням відплатити за викрадення і вбивство трьох ізраїльських підлітків в червні цього року.

  Міністерство оборони Ізраїлю оголосило про захоплення території в неділю і доручило військовим налагодити адміністративне управління на Західному березі.

  Палестинці хочуть, щоб їх державі повернули всі землі, захоплені Ізраїлем у 1967 році. Однак зараз на цій території проживають понад півмільйона євреїв. Згідно з міжнародним правом, ізраїльські поселення на палестинських землях вважаються незаконними, однак Ізраїль заперечує цей факт.

  Викрадення і вбивство трьох ізраїльтян а також жорстоке вбивство палестинського підлітка стали причиною ескалації конфлікту між Ізраїлем і угрупуванням ХАМАС, яке контролює сектор Газа.

  Ізраїль провів масштабну військову операцію в секторі Газа, в ході якої було вбито понад 1200 палестинців, більшість із яких мирні жителі.

  Минулого тижня сторони оголосили тривале перемир'я. При цьому, кожна зі сторін вважає себе переможцем у протистоянні.
  Попередній матеріал
  У Парижі при обваленні будинку загинуло шестеро людей
  Наступний матеріал
  За добу більше сотні бійців "Донбасу" вийшли з оточення під Іловайськом, батальйон доукомплектовують - Семенченко
  Loading...